Koupele

   

Pomůžeme vám zažít dokonalé chvíle naprosté relaxace. Podle vašeho přání vám připravíme koupel v dřevěné kádi o teplotě 36 - 39°C s vůní a léčivou silou směsi květin, vína nebo piva. Poskytneme vám naprosté soukromí. Necháme vás vychutnat si klid a luxusní péči.
Pivní lázeň je prosycena komplexem vitamínů, zejména komplexem skupiny B, která působí na prokrvení a zlepšení stavu pokožky. Je vynikající terapií i pro problematickou pleť s akné, ekzémy nebo lupénkou. Využijte jedinečnou příležitost, pečujte o sebe a dopřejte si i výborný zážitek spojený s chutí našeho piva. Ponořte se do koupele a vychutnejte si vynikající točené pivo.

Váš zážitek však nemusí být spojený výhradně s pivem. Nabízíme vám i další varianty léčivých koupelí. Víno a šťáva z hroznů ve speciálně upravené koupeli prospěje při detoxikaci organismu. Víno obsahuje řadu antioxidantů, pročišťuje a zjasňuje pleť. Pomáhá předcházet stárnutí.

Éterické oleje a živé květiny vás budou hýčkat, obklopte se příjemnou vůní. Kombinace tříslovin, vitamínů a minerálů pomůže uvolnit napětí, regeneruje pokožku i svaly a pomáhá revitalizovat celý organismus.

Kleopatřina lázeň vás zavede časem do luxusního prostředí egyptských lázní. Koupel dokonale provoní a omladí vaši pokožku, obnoví vaši energii a bude netradičním zážitkem.